Vyberte si variantu:

KLUB RED - ŠVESTKA / SCOPEX
Kód: 000567
289 Kč na skladě
PROTEIN BIRD - WINTER FRUIT
Kód: 000575
299 Kč na skladě
SEAFOOD - ŠVESTKA / ČESNEK
Kód: 000572
299 Kč na skladě
ŽLUTÝ IMPULS - OŘECH / JAVOR
Kód: 000560
299 Kč na skladě
CHILLI TUNA - CHILLI
Kód: 000563
349 Kč na skladě
KOŘENĚNÝ TUŇÁK - BROSKEV
Kód: 000562
399 Kč na skladě
WINTER FISH - MYSTIC SPICE
Kód: 000574
399 Kč na skladě
BIOCRAB
Kód: 000566
429 Kč na skladě
BIOENZYM FISH - LOSOS / ASAFOETIDA
Kód: 000569
429 Kč na skladě
BIOKRILL
Kód: 000573
429 Kč na skladě
BIOLIVER - ANANAS / N-BUTYRICID
Kód: 000571
429 Kč na skladě
BIOSQUID
Kód: 000564
429 Kč na skladě
GLM ENDURO - MUŠLE
Kód: 000570
429 Kč na skladě
ROBIN RED - BRUSINKA
Kód: 000565
429 Kč na skladě


Jet Fish Boilie Legend Range 1kg 24mm

Velmi úspěšné hotové boilie LEGEND RANGE od Jet Fish nejvyšší kvality, prověřené na našich i zahraničních vodách. Je vyrobené z našich dlouhodobě úspěšných boilie směsí, doplněné o naše nejúčinnější amino complexy, extrakty, esenciální oleje a další přísady. Toto boilie chytá cíleně velké kapry po celé Evropě a je tou správnou volbou pro lov kapitálních kaprů. Příchutě jako Biosquid, Biocrab a jiné, znají kapraři v celé Evropě, právě díky jejich velkým úspěchům. Díky unikátnímu a šetrnému způsobu konzervace můžete nyní používat nástrahu té nejvyšší kvality, kterou dříve zaručovalo pouze čerstvě rolované boilie. Já osobně chytám na boilie z těchto směsí již 12 let, a proto jsem vám ho chtěl nabídnout pro letošní rok v této formě. Věřím, že i vzhledem k úspoře času, to mnozí z vás ocení. LEGEND RANGE je vynikající řada nástrah, která převyšuje nad ostatními a já vám přeji, aby jste díky ní ulovili kapry svých snů!

Parametry Jet Fish Boilie Legend Range

  • Balení: 1kg
  • Velikost: 24mm
  • 20let vývoje a zdokonalování
  • Dopomůže k nádherným úlovkům

Jet Fish Boilie Legend Range

Příchutě Jet Fish Boilie Legend Range

Příchutě jako Biosquid, Biocrab a jiné, znají kapraři v celé Evropě, právě díky jejich velkým úspěchům.

KLUB RED - ŠVESTKA / SCOPEX

Kombinace ptačích zobů, olejnin, mléčných proteinů, robin redu a sladkého koření, doplněná amino complexem švestka/scopex. Energetické sladké boilie, které má zvýšenou hladinu atraktivních přísad, což jej předurčuje k rychlému chytání. Vynikajících výsledků bylo dosaženo na vodách, kde kapři preferují nástrahy bez rybí moučky.

PROTEIN BIRD - WINTER FRUIT

Silně ovocné boilie. Kombinace ptačích zobů a mléčných proteinů, doplněná o amino complex winter fruit (mix ovocných esencí). Jak již samotný název napovídá, jedná se o boilie určené převážně do studené vody. Díky své vysoké atraktivitě je ale vhodné pro celoroční rybaření. Toto boilie má silnou, sladko-ovocnou chuť.

SEAFOOD - ŠVESTKA / ČESNEK

Kombinace těch nejlepších rybích proteinů, robin redu, česnekového extraktu a naší vynikající esence švestka. Seafood je vysoce účinné, rychle fungující boilie, které se hodí pro celoroční rybolov, a to jak na krátkodobé, tak dlouhodobé výpravy. Je vynikající rovněž na rybářské závody a na své konto si připsalo mnoho osobních rekordů a vítězství.

ŽLUTÝ IMPULS - OŘECH / JAVOR

Mix ptačích zobů, enzymaticky upravených proteinů, přírodních extraktů, mléčných proteinů a drcených ořechů doplněný směsí tekutých potrav, sladidla a esence ořech a javor. Ideální nástraha pro letní období, kdy potřebujete sladkou a atraktivní nástrahu.

CHILLI TUNA - CHILLI

Silně kořeněné boilie, které je sestaveno z tuňákových produktů, jako tuňáková moučka a tuňákový extrakt, doplněné tekutou potravou z tuňáka. Dále obsahuje velkou dávku chilli, a to jak v práškové, tak v tekuté formě. Vše je doplněné o mléčné proteiny a ptačí zoby. Toto boilie je díky své okamžité účinnosti ideální na rychlé chytání nebo závodní rybolov. Skvěle funguje také ve studené vodě.

KOŘENĚNÝ TUŇÁK - BROSKEV

Koncentrovaná nástraha ze silně aromatické tuňákové moučky, rozpustných rybích proteinů, robin redu, koření a olejnin, doplněná o amino complex broskev. Okamžitě fungující boilie, díky pomalému omílání a silným chuťovým stimulátorům jde o jednu z nejúspěšnějších příchutí na českých vodách. Vynikající rovněž pro závodní rybolov.

WINTER FISH - MYSTIC SPICE

Boilie sestavené podle nejnovějších poznatků v lovu kaprů. Kombinace zastudena vyrobených rybích mouček, rozpustných rybích proteinů a extrudovaných ptačích zobů, doplněná mixem ovocných a kořeněných esencí. Revoluční, rychle fungující boilie, odlišné od všech ostatních, které vám dopomůže ke skvělým úlovkům.

BIOCRAB

Koncentrovaná směs sušeného krabího masa a extraktů, předtrávených rybích a mléčných proteinů, doplněná o amino complex Biocrab. Ideální na velké kapry. Boilie je upravené tak, že funguje po celý rok a je naprosto odlišné od všech ostatních, a to jak chutí, tak velmi výraznou vůní.

BIOENZYM FISH - LOSOS / ASAFOETIDA

Nejkoncentrovanější kombinace šesti rybích mouček, rozpustných rybích proteinů, mořských řas, extraktů a robin redu, doplněná o amino complex losos společně s esenciálním olejem, Asafoetida. Nejsilnější rybí boilie na trhu, které působí velmi selektivně a je tou pravou volbou při honbě za jezerními a říčními obry.

BIOKRILL

Fantasticky účinná kombinace několika druhů krillových mouček, krillového extraktu, speciálně upravených ptačích zobů a mléčných proteinů. Tato směs je doplněná o tekutou složku amino HNV Biokrill a krillový olej. Celou nástrahu doplňuje vynikající krillová esence, kterou nikdo jiný nemá a je vyráběna speciálně pro nás v Anglii. Tato nástraha je revolucí v nástrahách a je vynikající celoročně pro všechny typy vod.

BIOLIVER - ANANAS / N-BUTYRICID

Nástraha založená na zcela nové mořské moučce z Mauricia, která dává nástraze zcela originální vůni, odlišnou od všech ostatních. Je doplněná o tekutá enzymatická játra, kombinaci ovocných esencí a N-Butyric Acid. Bioliver je rychle fungující boilie, vhodné pro celoroční rybaření a rybářské závody.

BIOSQUID

Nejúčinnější nástraha na velké kapry posledních let. Koncentrovaná směs olihňových mouček a extraktů, rozpustných rybích proteinů a ptačích zobů, doplněná o náš vynikající amino complex Biosquid. Naprosto odlišná od všech ostatních příchutí boilie. Jedná se o fantasticky účinnou, celoroční nástrahu na velké kapry, která skvěle funguje i ve studené vodě. Od té doby, co je v prodeji, se na ni ulovilo mnoho skutečných obrů.

GLM ENDURO - MUŠLE

Kombinace mušlových mouček, drcených škeblí, GLM extraktu, rozpustných rybích proteinů, krillu, ptačích zobů, mořských řas a sušeného hmyzu, doplněná o amino complex mušle. GLM boilie způsobilo doslova pohádkovou revoluci v lovu kaprů po celý rok a na všech typech vod. Je to ideální boilie na velké kapry.

ROBIN RED - BRUSINKA

Vylepšená směs anglických ptačích zobů, mléčných proteinů a velkého množství robin redu. Doplněná o rozpustné proteiny, atraktivní směs koření, amino complex brusinka, přírodní extrakty a sladidla. Skvěle účinné boilie tam, kde neúčinkují rybí moučky. Tato kombinace dobře funguje i ve studené vodě a dokázala ulovit i několik velkých kaprů nejen během sezóny, ale právě i v zimním období. Jedná se o nejúspěšnější boilie z ptačích zobů v současnosti jak pro krátkodobé, tak i dlouhodobé rybaření.

 

Provoz firmy po dobu omezení vyhlášených vládou ČR. Eshop běží v plném rozsahu.

 

 

 

Mohlo by Vás zajímat:

Doporučujeme

Dostupné 3 varianty

NASH - Plovoucí Boilie Citruz Pop Ups White + 3ml Spray

NASH - Plovoucí Boilie Citruz Pop Ups White + 3ml Spray

Plovoucí Boilie NASH Citruz Pop Ups White je jediná nástraha, která udělá záběr i tehdy, když všechny ostatní selhávají. Pro všechny typy montáží.

na skladě

185 Kč

Novinka 2020

Dostupné 3 varianty

THE ONE - Pop-Up 12mm & Dumbells 12x8mm + Liquid

THE ONE - Pop-Up 12mm & Dumbells 12x8mm + Liquid

The One Pop-up + Liquid je vhodné pro rychlé rybaření, lov na feeder, nebo i pro lov na boilies. Balení obsahuje 50g Pop-Up & Dumbells + 3 ml Liquidu.

na skladě

194 Kč

Dostupné 3 varianty

EXTRA CARP - Boilie v dipu Magic Squid 200ml

EXTRA CARP - Boilie v dipu Magic Squid 200ml

Boilie v dipu Extra Carp Magic Squid 200ml se velmi dobře osvědčilo ve studené vodě a na bahnitém dnu. Toto boilie dokáže oklamat i ty nejopatrnější kapry.

na skladě

99 Kč

Dostupných 5 variant

SPORTS - Rohlíkové boilies Extrem Carping 18mm

SPORTS - Rohlíkové boilies Extrem Carping 18mm

Extra tvrzené Rohlíkové boilies ve velikosti 18mm. Postupně se z boilies stává Pop Up nástraha! Dvojité dipování, barvivo natural. Lov kapra a velkých ryb.

na skladě

84 Kč

Dostupné 4 varianty

NO RESPECT - Dipované boilies RR 150g 20mm

NO RESPECT - Dipované boilies RR 150g 20mm

Chytací dipované boilies z řady RR od No respect Kimot team s amino dipem příslušné příchutě. Silně nasáklé amino dipem pro větší účinost a atraktivitu.

na skladě

99 Kč

Doporučujeme

Dostupné 4 varianty

NASH - Neutrálně vyvážené boilie Citruz Wafters White + 3ml spray

NASH - Neutrálně vyvážené boilie Citruz Wafters White + 3ml spray

Boilie NASH Citruz Wafters White jsou kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry.

na skladě

185 Kč

Novinka 2020

Akce 1+1

Výhodné sety

Výprodej

Nejlepší cena

Doporučujeme

Produkt video

Výrobci

Provozovatel webu, Miroslav Jahelka, se sídlem Cihlářská 316, Chrastava, 463 31, IČ: 42136083, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím