Bonus program

Bonus program Rájrybářů.cz

Atraktivní dárky za vaše nákupy

Každý registrovaný/přihlášený zákazník u nás nakupuje s okamžitou slevou 3%

Věrnost u nás se vyplácí

Získejte body za váš nákup

  • Bonus program - za bonusové body získané objednáváním zboží z nabídky na rajrybaru.cz získáváte slevu při dalším nákupu + možnost dárků sekce můj účet.

  • Načítání bodů - body za nákupy se průběžně načítají od okamžiku, kdy se zaregistrujete na našem eshopu. Každý produkt má přidělenou bonusovou hodnotu, kterou uvidíte u zboží v detailu produktu na stránkách.
     
  • Stav konta - stav svého bonusového konta uvidíte na svém webovém účtu na stránkách rajrybaru.cz sekce můj účet. Po dokončení každé objednávky také uvidíte, kolik bonusových bodů za konkrétní objednávku získáváte.
     
  • Čerpání, výběr bonusu - za Váš nákup získáte určitý počet bodů, které můžete uplatit jako slevu při dalším nákupu. Dále po přihlášení v sekci můj účet možnost dárků - po dosažení určitého počtu bodů se zobrazí odkaz na poslání dárku.
     

PRAVIDLA OHLEDNĚ BODŮ
Platnost bonusových bodů není časově omezena
Bonusové body jsou nepřenosné
Bonusové body získáte pouze ze zaplaceného zboží
Bonusové body Vám budou připsány za 3 týdny po vyřízení a zaplacení objednávky
Na Vaši objednávku lze uplatnit pouze všechny body, případně počet bodů do výše ceny zboží, máte-li bonusových bodů více

Bonusové body mají pouze registrovaní zákazníci

1 bonusový bod = 1Kč

Účastníkem věrnostního programu se nemůže stát organizační složka státu, místní samosprávy, nebo organizace, ve kterých není účast zaměstnanců ve věrnostních programem dovolena.

Zaregistrovat

Novinka 2021

Akce 1+1

Výhodné sety

Výprodej

Nejlepší cena

Produkt video

TOP PRODUKT

Výrobci

Provozovatel webu, Miroslav Jahelka, se sídlem Cihlářská 316, Chrastava, 463 31, IČ: 42136083, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím