Doprava

Při objednávce nad 2000Kč zákazník neplatí žádné poštovné!
Doprava je zdarma (platí pouze pro objednávky v rámci ČR)

Zboží zasíláme kurýrními službami po celé České republice. Na Slovensko službou GLS.
Číslo účtu pro bezhotovostní platby:
Komerční banka ( KB ): 43-9434490247 / 0100

 

1. Přepravní služba GLS, PPL:

GLS bez omezení velikosti, PPL pro balíky do maximální délky 120cm! Zboží je odesláno většinou tentýž či následující pracovní den, a to jako nadstandardní balík s rozšířeným informováním zákazníka. E-mailem Vám přijde sledovací kód pro sledování polohy objednávky na internetu, zároveň Vás v den doručení bude kontaktovat řidič GLS, nebo PPL pro domluvení času dodání (8–18 hodin v pracovní dny). Ve vybraných městech je možné i večerní dodání bez jakéhokoliv příplatku.

Cena GLS, PPL

GLS s dobírkou 130 Kč (objednávka nad 2000 Kč zdarma)
GLS platba kartou, nebo předem na účet 110 Kč (objednávka nad 2000 Kč zdarma)


GLS s dobírkou na Slovensko 300 Kč
GLS platba kartou nebo předem na účet na Slovensko 270 Kč

PPL s dobírkou 150 Kč (objednávka nad 2000 Kč zdarma)
PPL platba kartou, nebo předem na účet 130 Kč (objednávka nad 2000 Kč zdarma)

 

2. Zásilkovna

Pouze pro objednávky do 5kg. Pro balíky do maximální délky 70cm. Zákazník si balík vyzvedne osobně na vybraném výdejním místě.
Zásilkovna.cz má aktuálně 763 poboček v Čechách.

Maximální rozměr jedné strany zásilky do 70cm, maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)

Cena Zásilkovny

Zásilkovna s dobírkou 100 Kč (objednávka nad 2000 Kč zdarma)
Zásilkovna platba kartou, nebo předem na účet 80 Kč (objednávka nad 2000 Kč zdarma)

 

V případě, že zásilka nebude vyhovovat parametrům, má prodejce právo využít přepravní služby PPL, České pošty, nebo GLS dle výše uvedeného ceníku.

 

3. Česká pošta

Pro balíky do maximální délky 50cm! Česká pošta garantuje dodání zboží do 24 hodin od odeslání. Stav doručení zásilky lze sledovat nainternetu on-line. Nebyl-li pokus o dodání úspěšný, bude příjemci zanechána písemná výzva k vyzvednutí zásilky ve lhůtě 7 dnů u stanovené pošty. Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo telefonicky požádat o její opětovné doručení.

Cena České pošty

Česká pošta s dobírkou 150 Kč (objednávka nad 2000 Kč zdarma)
Česká pošta platba kartou, nebo předem na účet 130 Kč (objednávka nad 2000 Kč zdarma)


4. Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout a samozřejmě i uhradit hotově, nebo platební kartou v rámci osobních odběrů na výdejním místě v Liberci, Nákladní 802 ((kousek za vlakovým nádražím).

 

Kupující je povinen zboží od dopravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a převzetí stvrzuje svým podpisem dodacího listu dopravce. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí, zejména porušení obalů svědčící o neoprávněném vniknutí do zásilky, porušení špatným zacházením se zásilkou, nesouhlasící počet balíků či jiných nesrovnalostí, doporučujeme kupujícímu ve vlastním zájmu zásilku budˇnepřevzít, nebo si nechat prokazatelně zaznament od řidiče, že obal zásilky byl porušen. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Novinka 2021

Akce 1+1

Výhodné sety

Výprodej

Nejlepší cena

Produkt video

TOP PRODUKT

Výrobci

Provozovatel webu, Miroslav Jahelka, se sídlem Cihlářská 316, Chrastava, 463 31, IČ: 42136083, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím