Vyberte si variantu:

75 g
Kód: 25-8194
149 Kč na skladě
95 g
Kód: 25-8200
159 Kč na skladě


Olovo Extra Carp Back Lead Twin Ball

Nový produkt značky Extra Carp, který jsme vyvinuli ve spolupráci s našimi týmovými kolegy. Jedná se o 100% funkční a spolehlivé předšpičkové olovo "back lead", které slouží k potopení vlasce pod hladinu před špičkou prutu. Díky tomu vede vlasec po dně a neplaší ryby. Také se díky němu do vlasce na hladině nemotají lodě, plovoucí nečistoty, nebo ryby, které zdoláváte na jiném prutu. Náš výrobek je jedinečný tím, že má zámek vybavený dvěma kovovými kuličkami "twin ball release system". Díky tomu se velmi snadno nasazuje na kmenový vlasec, snadno se spouští do vody a při této manipulaci nechtěně neodpadává. Kuličky, které jsou v zámku, se běžně používají pro výrobu ložisek, jsou z velice tvrdého materiálu, zároveň mají velmi hladký povrch. Vlasec po nich snadno klouže a nezasekává se. Nic tedy nebrání spolehlivé a jemné indikaci záběru. Po záseku spolehlivě odpadává a nepřekáží při zdolávání ryby.

  • Zámek s kovovými kuličkami "twin ball release system"
  • Snadná manipulace při nasazování
  • 7m dlouhý provázek reflexně oranžový
  • Plastový držák provázku s možností ukotvení k zemi
  • Uzel chráněný silikovým převlekem
  • Doporučeno při použití s vlasci 0,25-0,40mm
  • Balení: 1 ks v blisteru
  • Vyrobeno v EVROPĚ

Mohlo by Vás zajímat:

Dostupných 7 variant

SURETTI - Zátěž Torpedo Bruce

SURETTI - Zátěž Torpedo Bruce

Průběžná, rychlovýměnná zátěž Suretti Torpedo Bruce s vodící gumou. System Bruce umožňuje bez nutnosti převazování měnit nejen gramáž, ale i tvar zátěže.

na skladě

od 27 Kč

Dostupné 2 varianty

ZFISH - Zátěž Ring Lead

ZFISH - Zátěž Ring Lead

Zátěž Zfish Ring Lead pro dosažení maximální efektivity v situaci kdy potřebujete, aby vaše zátěž držela skutečně přibitá ke dnu. Zátěž klesá díky svému středovému otvoru.

na skladě

od 26 Kč

ZFISH - Back Lead DLX

ZFISH - Back Lead DLX

Nový back lead DLX (zpětné olovo před prut) pro ponoření vlasce pod hladinu vody ihned před špičkou prutu. Díky tomu vede vlasec po dně a neplaší ryby.

na skladě

99 Kč

Dostupných 7 variant

SPORTS - Rybářská zátěž průběžná Trilobit

SPORTS - Rybářská zátěž průběžná Trilobit

Trilobit je průběžná rybářská zátěž na vývažky i házení. Toto kaprové olovo má trojhranný tvar s rovnou plochou a kapkovitým tvarem.

na skladě

od 26 Kč

Dostupných 13 variant

SURETTI - Zátěž kaprová plochá Bruce

SURETTI - Zátěž kaprová plochá Bruce

Průběžná, rychlovýměnná zátěž Suretti kaprová plochá Bruce s vodící gumou. System Bruce umožňuje bez nutnosti převazování měnit nejen gramáž, ale i tvar zátěže.

na skladě

od 27 Kč

Dostupných 7 variant

SURETTI - Zátěž Drak s očkem a obratlíkem

SURETTI - Zátěž Drak s očkem a obratlíkem

Koncová zátěž Suretti Drak s očkem a obratlíkem do středně proudných vod s jemným dnem. Zátěž díky svým ostnům dobře drží na místě.

na skladě

od 29 Kč

Novinka 2021

Akce 1+1

Výhodné sety

Výprodej

Nejlepší cena

Produkt video

TOP PRODUKT

Výrobci

Provozovatel webu, Miroslav Jahelka, se sídlem Cihlářská 316, Chrastava, 463 31, IČ: 42136083, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím