Krmítko Extra Carp Method Feeder Set 20,25,30g + formička

Průběžné plastové krmítko Method Feeder od Extra Carp vhodné pro lov na feeder nebo na lehkou kaprařinu. Jeho vynikajícími vlastnostmi jsou:  aerodynamický tvar s namáčknutou směsí pro daleké náhozy, plochý tvar se zátěží po celé délce pro lepší fixaci na dně (oceníte hlavně na řece). Krmítko je primárně určeno k použití v průběžné sestavě. Avšak za pomocí malého bročku či gumičku se může zafixovat a tím nám vznikne buď pevná, nebo poloprůběžná montáž. Method Feeder Extra Carp formička na krmítka byla zkonstruována tak, aby umožnila dokonalé naplnění krmítka Method Feeder Extra Carp a čímž nám vždy vznikne perfektní tvar krmení nebo pelet včetně nástrahy s háčkem v krmítku. Formička Method Feeder Extra Carp  je vybavena tlačítkem na spodní straně, které nám umožňuje jednodušší vytlačení krmítka z formičky ven.

Použití krmítka Extra Carp Method Feeder

Tuto formičku naplníte po okraj krmením, přiložíte krmítko a zamáčknete krmením. Tím vytvoříte pevnou a symetrickou kuličku (bábovičku) kterou můžete již nahodit.

Balení Extra Carp Method Feeder Set obsahuje:

  • EXC method feeder - 20g 1ks
  • EXC method feeder - 25g 1ks
  • EXC method feeder - 30g 1ks
  • EXC method formička - 1ks
  • EXC pevn.obratlík vel.10 - 3ks

Mohlo by Vás zajímat:

Doporučujeme

Dostupných 5 variant

WALTER - Krmítko SERIE WALTER PELLET FEEDER

WALTER - Krmítko SERIE WALTER PELLET FEEDER

Nová krmítka Serie Walter PELLET FEEDER jsou díky trojitému žebrování ideální pro dopravení velkého množství krmení na lovné místo a rychlé uvolnění návnady.

na skladě

49 Kč

DELPHIN - Forma na krmítka MAGMA MTD

DELPHIN - Forma na krmítka MAGMA MTD

Ideální forma pro plnění method feederových krmítek Delphin MAGMA MTD. Dokonale sedne na většinu dostupných modelů na trhu.

na skladě

92 Kč 83 Kč

Dostupné 2 varianty

KINGFISHER - Krmítko olověné průběžné s trubičkou

KINGFISHER - Krmítko olověné průběžné s trubičkou

Krmítko na tyčce olověné je průběžné krmítko určené především pro delší přesné hody při rybolovu na položenou v tekoucích i stojatých vodách se zarostlým dnem.

na skladě

od 18 Kč

EXTRA CARP - Krmítko Method Feeder Set 20,30g + formička

EXTRA CARP - Krmítko Method Feeder Set 20,30g + formička

Krmítko Extra Carp Method Feeder Set 20,30g + formička vhodné pro lov na feeder nebo na lehkou kaprařinu. Má aerodynamický tvar s namáčknutou směsí pro daleké náhozy.

na skladě

109 Kč

Dostupné 4 varianty

DELPHIN - Krmítko MAGMA MTD 2ks

DELPHIN - Krmítko MAGMA MTD 2ks

Špičková krmítka MAGMA MTD od Delphin pro úspěšný lov na method feeder. Použité materiály i po dlouhé době nevykazují žádné známky opotřebování.

na skladě

111 Kčod 100 Kč

Dostupné 3 varianty

ZFISH - Krmítko Dynamic Feeder

ZFISH - Krmítko Dynamic Feeder

Krmítko Zfish Dynamic Feeder určené pro feederaře, kteří chtějí při lovu na feeder dosáhnout maximálních výsledku. Jedná se o klasické feederové krmítko.

na skladě

od 24 Kč

Novinka 2020

Akce 1+1

Výhodné sety

Výprodej

Nejlepší cena

Doporučujeme

Produkt video

Výrobci

Provozovatel webu, Miroslav Jahelka, se sídlem Cihlářská 316, Chrastava, 463 31, IČ: 42136083, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím