Recenze zavážecí lodičky Baitliner

Baitliner

Koupě i té nejlevnější zavážecí lodičky není levná záležitost a určitě zasáhne rozpočet každého. Před samotnou koupí lodičky je důležité v nejlepším případě loď vidět a mít možnost si ji vyzkoušet, nebo získat další informace nad rámec klasických produktových popisků. Nejlepší informace pak každý získá od uživatelů, kteří už lodičku nějaký čas vlastní a dokáží tak nejlépe poradit, jestli ta či ona loďka je vhodná, případně doporučí jinou.


Nepatříme sice mezi každodenní uživatele, ale tahle lodička nás natolik zaujala, že jsme se s ní rozhodli zajít k vodě a alespoň malinko vyzkoušet, jak tenhle zázrak vlastně funguje a naše dojmy, postřehy a další informace předat všem, kteří mají o tuhle lodičku zájem.

Zavážecí lodička Baitliner - Cena a spolehlivost

První co na lodičce zaujme je její cena. Baitliner patří mezi nejlevnější zavážecí lodičky na trhu. I přes svoji nízkou cenu si ovšem rychle získala pověst velice spolehlivé lodičky, což potvrzuje poměr počtu prodaných kusů k reklamacím. Na trhu se prodává již několik let a z údajů dodavatele víme, že na přibližně 100 prodaných lodiček připadá pouze jedna reklamace.
Cena a bezporuchovost jsou tedy velikou předností Baitlineru, ale co dál?

Zavážecí loďka Baitliner

Zavážecí lodička Baitliner jako kompletní set

Již základní balení obsahuje vše, co je k funkčnímu zavážení potřebné. Zavážecí lodičku, dálkový ovladač, baterii, nabíječku baterie a samozřejmostí je i kompletní návod, kde zjistíme jak lodičku ovládat a jak se o lodičku starat, aby nám dlouho vydržela. Zde snad jen menší doporučení od nás je, mít vždy připravenou nabitou náhradní baterii do loďky, přikoupit také sadu náhradních baterií do ovladače, opatřit si přepravní tašku (originální taška na Baitliner se nabízí s kovovým stojanem, který výborně chrání lodičku a hlavně vrtuli při transportu) a mít po ruce také nějaký tester olověných akumulátorů, který vždy přesně ukáže stav nabití baterie.

Baitliner

Parametry zavážecí lodičky Baitliner

Baitliner je vyroben z pevného a odolného materiálu, který odolá i nárazům a kolizím u břehu. Motor je napájen bezúdržbovým akumulátorem, který má malou spotřebu a je poháněn vrtulí. Na vodě vydrží lodička až tři hodiny jízdy bez dobíjení akumulátoru. Ovládání je jednoduché a velikou výhodou je možnost ovládat lodičku jednou rukou, přičemž v druhé ruce držíme prut. Baitliner je nyní s novým a výkonnějším 2,4Gh digitálním čipem a navíc je zabezpečen digitálním kódováním signálu, což v praxi znamená větší dosah a odolnost vůči rušení signálu a minimalizované směšování frekvencí. Pokud tedy někdo v blízkosti používá jinou loďku, tak vás to nijak neovlivní. Vpředu je baitliner vybaven bílými světly, které lze zapnout, nebo vypnout tlačítkem na loďce a vzadu jsou modré diody. Ani v největší tmě a na velkou vzdálenost si nemůžete zmýlit jeho pohyb.

Baitliner

Zavážecí lodička Baitliner - Pár slov na závěr

Během testování Baitlineru jsme po několika hodinách došli k jistému závěru, že v jednoduchosti je síla. Ona jednoduchost a díky ní i vysoká spolehlivost ji právem řadí mezi nejprodávanější zavážecí lodičky na trhu. Svojí kvalitou zpracování se navíc rovná i mnohem dražším modelům.

Pokud tedy kdokoliv shání spolehlivou zavážecí loďku, se kterou odveze krmení a případně i montáž na lovné místo i do větší vzdálenosti a bezpečně se s ní vrátí zpět, pak Baitliner bude zcela jistě dobrá volba.

Novinka 2021

Akce 1+1

Výhodné sety

Výprodej

Nejlepší cena

Produkt video

TOP PRODUKT

Výrobci

Provozovatel webu, Miroslav Jahelka, se sídlem Cihlářská 316, Chrastava, 463 31, IČ: 42136083, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím