Garance nejnižší ceny na Rájrybářů.cz

Garantujeme Vám nejnižší cenu na českém trhu. Pokud objevíte u konkurence nižší cenu, pak Vám nabídneme cenu ještě až o 5% nižší než u naší konkurence.

Jistota pro vás, že u nás vždy nakoupíte nejlevněji!

Naše ceny jsou velmi nízké, ale i tak se občas stane, že nás konkurence předběhne a cenu u některých výrobků ještě sníží. Pokud se Vám podaří nalézt takovou nabídku, máte šanci ušetřit ještě víc.

Jak získat lepší cenu?

  1. Zkontrolujte si, že se opravdu jedná o naprosto stejný výrobek, který nabízíme i my
  2. Pošlete nám email s odkazem (url adresou) na levnější výrobek, který jste našli u konkurence
  3. Obratem vás budeme telefonicky, nebo emailem kontaktovat s naší výhodnější nabídkou. Vyčkejte prosím na naši odpověď. Pokusíme se vám vyjít vstříc co nejdříve

Pro uplatnění Garance nejnižší ceny je potřeba dodržet následující podmínky:

  • Musí se jednat o stejné zboží (stejný model, stejné rozměry, parametry)
  • Konkurenční obchod musí mít sídlo a registraci v ČR
  • Zboží musí být nové, nepoužité, se stejnou délkou a rozsahem záruky
  • Zboží a jeho cena nesmí být podmíněna odběrem určitého počtu kusů (např.:cena platná při odběru nad 10ks, atd..), ani žádného dalšího zboží
  • Do ceny je nutné v případě zaslání připočítat přepravu (balné, dobírku...)
  • Garance nejnižší ceny se nevztahuje na zboží, které je v jakékoliv akční nabídce, výprodeji, z nabídky bazarů a zastaváren, soukromých inzerátů jednotlivců na jednotlivé produkty na internetu nebo v tisku, nabídky zahraničních prodejců a na produkty, které nejsou určeny k prodeji na českém trhu a nemají platný český návod a originální záruční list a nesmí se jednat o neveřejnou cenu (např. cenu v dealerské kategorii)

Pokud všechny tyto podmínky dodržíte, tak nám neváhejte napsat na email info@rajrybaru.cz,
nebo zavolat na telefon +(420) 606 562 995. Získáte až o 5% nižší cenu, než nabízí naše konkurence. A to za jeden email, nebo telefonát rozhodně stojí.

Novinka 2021

Akce 1+1

Výhodné sety

Výprodej

Nejlepší cena

Produkt video

TOP PRODUKT

Výrobci

Provozovatel webu, Miroslav Jahelka, se sídlem Cihlářská 316, Chrastava, 463 31, IČ: 42136083, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím