Články

Návin vlasce zdarma

Ke každému objednanému navijáku z našeho e-shopu rajrybaru.cz vám na cívku u navijáku namotáme silonový vlasec dle vámi vybraného průměru od 0,08mm do 0,30mm zcela ZDARMA! Vlasec navíjíme v plném návinu a bez podmotu dle doporučených parametrů od výrobce. Jak uplatnit akci? Je to jednoduché: Vyberte si naviják podle vašich představ Při dokončování objednávky nám do poznámky ... více »

Garance nejnižší ceny na Rájrybářů.cz

Garantujeme Vám nejnižší cenu na českém trhu. Pokud objevíte u konkurence nižší cenu, pak Vám nabídneme cenu ještě až o 5% nižší než u naší konkurence. Jistota pro vás, že u nás vždy nakoupíte nejlevněji! Naše ceny jsou velmi nízké, ale i tak se občas stane, že nás konkurence předběhne a cenu ... více »

1. letní soutěž s Rájem rybářů

BIVAK MIKADO ZDARMA! Nákupem libovolného zboží v našem e-shopu v minimální hodnotě 750,- Kč se automaticky zařadíte do slosování, které proběhne 31. července 2017. Hlavní a jedinou cenou 1. letní soutěže ráje rybářů je bivak Mikado Premium Fine Liner!     Bivak Mikado Premium Fine Liner byl navrhnut tak, aby Vaše rybaření bylo příjemné ... více »

Jak lovit sumce na vábničku?

Lov sumců ve Španělsku na vábničku Lov sumců na vábničku s echolotem patří mezi nejzajímavější techniky rybolovu na Ebru ve Španělsku, který se praktikuje prakticky po celý den a nezáleží, jestli je ráno, nebo večer. Když sumci žerou, tak prostě žerou. Kromě pojmu vábnička se mezi českými rybáři setkáte také s ... více »

Novinka 2017

Akce 1+1

Výhodné sety

Výprodej

Doporučujeme

Produkt video

Výrobci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku