Batoh Wychwood Packsmart MK11 

Batoh Packsmart MK11 od Wychwood je navržen tak, aby nabízel velkokapacitní systém ukládání. Použitím robustních a vysoce kvalitních materiálů jsme zajistili, že batoh Packsmart MK11 je vyroben na špičkové úrovni a poskytuje záruku na celý život. Batoh má zpevněný SBS zip, vnitřní tkaninu 600D Duraflex a voděodolnou podložku Duraflex, vnější textilie je také voděodolná. Batoh Wychwood Packsmart MK11 má 5 přihrádek.

  • Rozměry: 600mmx400mmx200mm

Mohlo by Vás zajímat:

LEEDA - Batoh a taška 2v1 Rogue Bag Pack

LEEDA - Batoh a taška 2v1 Rogue Bag Pack

Batoh a taška Leeda 2v1 Rogue Bag Pack je ideální vybavení rybáře. Plně polstrovaný vnitřek tašky zaručuje maximální bezpečnost při transportu, zároveň velmi komfortní při nošení na zádech.

na skladě

1 790 Kč 999 Kč

WYCHWOOD - Batoh Solace Rucksack Standart

WYCHWOOD - Batoh Solace Rucksack Standart

Batoh Wychwood Solace Rucksack Standart se spoustou vychytávek a do každého počasí. Podpora zad z EVA materiálu. Postranní zazipovaný vstup do batohu za přední kapsou.

na skladě

1 890 Kč 1 199 Kč

RAPTURE - Brašna Guidemaster Pro Flat Tech

RAPTURE - Brašna Guidemaster Pro Flat Tech

Brašna Rapture Guidemaster Pro Flat Tech s centrální kapsou rozdělenou na tři sekce, kde je možné skladovat většinu malých krabiček obsahujících různé potřeby a nástrahy.

na skladě

945 Kč 759 Kč

Novinka 2017

Akce 1+1

Výhodné sety

Výprodej

Doporučujeme

Produkt video

Výrobci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku