Batoh Wychwood Packsmart MK11 

Batoh Packsmart MK11 od Wychwood je navržen tak, aby nabízel velkokapacitní systém ukládání. Použitím robustních a vysoce kvalitních materiálů jsme zajistili, že batoh Packsmart MK11 je vyroben na špičkové úrovni a poskytuje záruku na celý život. Batoh má zpevněný SBS zip, vnitřní tkaninu 600D Duraflex a voděodolnou podložku Duraflex, vnější textilie je také voděodolná. Batoh Wychwood Packsmart MK11 má 5 přihrádek.

  • Rozměry: 600mmx400mmx200mm

Mohlo by Vás zajímat:

LEEDA - Batoh a taška 2v1 Rogue Bag Pack

LEEDA - Batoh a taška 2v1 Rogue Bag Pack

Batoh a taška Leeda 2v1 Rogue Bag Pack je ideální vybavení rybáře. Plně polstrovaný vnitřek tašky zaručuje maximální bezpečnost při transportu, zároveň velmi komfortní při nošení na zádech.

na skladě

1 790 Kč 999 Kč

Novinka 2017

WYCHWOOD - Batoh System Select Rover Rucksack

WYCHWOOD - Batoh System Select Rover Rucksack

Batoh Wychwood System Select Rover Rucksack nabízí optimální řešení úložného prostoru. Díky kvalitnímu a robustnímu materiálu můžeme zcela jasně potvrdit jeho prémiovou kvalitu.

na skladě

1 999 Kč

SAKURA - Batoh Crosser Bag

SAKURA - Batoh Crosser Bag

Batoh Sakura Crosser Bag přes rameno ve streetovém stylu. Byl navržen speciálně pro rybáře chytající ze břehu. Batoh se snadno přendává ze zad na břicho.

na skladě

968 Kč 899 Kč

Novinka 2017

Akce 1+1

Výhodné sety

Výprodej

Doporučujeme

Produkt video

Výrobci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku