Signalizátor záběru - Security s funkcí proti krádeži prutů

Signalizátor záběru s funkcí proti krádeži prutů ALARM SECURITY SYSTEM proti odcizení prutů, vypadnutí prutů ze stojanu (světelný + zvukový signál). Signalizátor nabízí nejvyšší výbavu: Hlasitost, citlivost, tón, signalizace zpětného záběru, indikace záběru LED, SECURITY SYSTEM proti odcizení prutů.

Elektronický signalizátor a jeho vlastnosti:

Signalizátor je napájen alkalickou baterií 9V (není součástí balení). Signalizátor se zapíná přidržením tlačítka na zadní straně po dobu 3 sekund. Vypíná se podržením stejného tlačítka po dobu 3 sekund.
Všechna nastavení a funkce jsou indikovány svítícími diodami LED.

Ovládací prvky jsou:

V - ovládání hlasitosti, po zapnutí se otáčením ovladače mění nastavení hlasitosti, což je indikováno modrým světelným pásem na levé straně signalizátoru, po ukončení nastavení LED zhasnou
T - nastavení tónu, otáčením ovladače se mění výška tónu signalizace po ukončení nastavení LED zhasnou
S - nastavení citlivosti, otáčením ovladače se mění nastavení citlivosti záběru - délka potažení vlasce potřebná pro signalizování záběru, po ukončení nastavení LED zhasnou.

Kromě akustické signalizace LED sloupec signalizuje při záběru - tahu - blikáním diod zdola nahoru, blikáním bílé diody a svícením modré paměťové diody.
Při zpětném záběru je mj tónu akustické signalizace záběr signalizován i blikáním diod shora dolů, blikáním modré diody a svícením bílé paměťové diody.

Funkce - bílé střední tlačítko slouží k přepínání funkcí, krátké stisknutí tohoto tlačítka 2x za sebou zapíná, nebo vypíná svítící indikační sloupec modrých LED.

Alarm - signalizátory mají i unikátní funkci alarmu při zvednutí udice. Tento alarm lze použít buď jako signalizace vypadnutí udice ze signalizátoru při prudkém záběru, ale i jako alarm při možném pokusu o krádež udice. Alarm se zapíná přidržením bílého tlačítka Function po dobu 3 sekund, jeho zapnutí je signalizováno krátkým pípnutím a bliknutím bílé LED. Zapnutý alarm je také signalizován opakovaným blikáním bílé LED v intervalech přibližně 7 sekund, jeho vypnutí přidržením středního bílého tlačítka je signalizováno 3 pípnutími.

Mohlo by Vás zajímat:

Dostupných 5 variant

MIVARDI - Signalizátor a příposlech M1300 Wireless

MIVARDI - Signalizátor a příposlech M1300 Wireless

Plně vybavené bezdrátové hlásiče Mivardi M1300 Wireless s funkcí testování dosahu. Regulace hlasitosti, citlivosti a tónu, včetně úplného ztišení hlásiče.

na skladě

699 Kč 664 Kč

Dostupných 5 variant

ATTs - Hlásič Clear Body Underlit Wheel

ATTs - Hlásič Clear Body Underlit Wheel

Hlásič ATTs Clear Body Underlit Wheel díky celkovému osvětlení těla jsou lépe vidět, dokonce i v periferním úhlu. Standardně je dodáván s magnetickým kolečkem.

na skladě

3 983 Kč 3 699 Kč

Doporučujeme
Novinka 2019
Produkt video

ZFISH - Sada Hlásičů Helios 2+1

ZFISH - Sada Hlásičů Helios 2+1

Sada voděodolných hlásičů ZFish Helios 2+1 má nadčasový design, vysokou kvalitu, maximální výbavu, dlouhou životnost a špičkové zpracování.

na skladě

2 499 Kč

NGT - Hlásič Camo Bite Alarm VC-2

NGT - Hlásič Camo Bite Alarm VC-2

Hlásič NGT Camo Bite Alarm VC-2 se vyznačuje velmi kvalitním provedením, moderním designem a spolehlivou elektronikou, je 100% voděodolný i za těch nejsilnějších dešťů.

na skladě

269 Kč

SPORTS - Feeder Set 3F

SPORTS - Feeder Set 3F

Feederový Set 3F v jednom balení elektronický signalizátor na špičku, držák na prut - vidlička a podpěrka - feederová hrazda.

na skladě

229 Kč

DELPHIN - Signalizátor Ares

DELPHIN - Signalizátor Ares

Signalizátor Delphin Ares je 100% voděodolnost, široká vidlička je vhodná i pro uložení teleskopických prutů. Tělo signalizátoru je vyrobeno z odolného plastu a odolá i hrubšímu zacházení.

na skladě

185 Kč

Novinka 2019

Akce 1+1

Výhodné sety

Nejlepší cena

Doporučujeme

Produkt video

Výrobci

Provozovatel webu, Miroslav Jahelka, se sídlem Cihlářská 316, Chrastava, 463 31, IČ: 42136083, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím