Signalizátor záběru - Security s funkcí proti krádeži prutů

Signalizátor záběru s funkcí proti krádeži prutů ALARM SECURITY SYSTEM proti odcizení prutů, vypadnutí prutů ze stojanu (světelný + zvukový signál). Signalizátor nabízí nejvyšší výbavu: Hlasitost, citlivost, tón, signalizace zpětného záběru, indikace záběru LED, SECURITY SYSTEM proti odcizení prutů.

Elektronický signalizátor a jeho vlastnosti:

Signalizátor je napájen alkalickou baterií 9V (není součástí balení). Signalizátor se zapíná přidržením tlačítka na zadní straně po dobu 3 sekund. Vypíná se podržením stejného tlačítka po dobu 3 sekund.
Všechna nastavení a funkce jsou indikovány svítícími diodami LED.

Ovládací prvky jsou:

V - ovládání hlasitosti, po zapnutí se otáčením ovladače mění nastavení hlasitosti, což je indikováno modrým světelným pásem na levé straně signalizátoru, po ukončení nastavení LED zhasnou
T - nastavení tónu, otáčením ovladače se mění výška tónu signalizace po ukončení nastavení LED zhasnou
S - nastavení citlivosti, otáčením ovladače se mění nastavení citlivosti záběru - délka potažení vlasce potřebná pro signalizování záběru, po ukončení nastavení LED zhasnou.

Kromě akustické signalizace LED sloupec signalizuje při záběru - tahu - blikáním diod zdola nahoru, blikáním bílé diody a svícením modré paměťové diody.
Při zpětném záběru je mj tónu akustické signalizace záběr signalizován i blikáním diod shora dolů, blikáním modré diody a svícením bílé paměťové diody.

Funkce - bílé střední tlačítko slouží k přepínání funkcí, krátké stisknutí tohoto tlačítka 2x za sebou zapíná, nebo vypíná svítící indikační sloupec modrých LED.

Alarm - signalizátory mají i unikátní funkci alarmu při zvednutí udice. Tento alarm lze použít buď jako signalizace vypadnutí udice ze signalizátoru při prudkém záběru, ale i jako alarm při možném pokusu o krádež udice. Alarm se zapíná přidržením bílého tlačítka Function po dobu 3 sekund, jeho zapnutí je signalizováno krátkým pípnutím a bliknutím bílé LED. Zapnutý alarm je také signalizován opakovaným blikáním bílé LED v intervalech přibližně 7 sekund, jeho vypnutí přidržením středního bílého tlačítka je signalizováno 3 pípnutími.

Mohlo by Vás zajímat:

ATTs - Příposlech V2 přijímač multicolor

ATTs - Příposlech V2 přijímač multicolor

Příposlech ATTs V2 přijímač multicolor s dosahem až 200 metrů je dodávám samostatně a pracuje pouze s hlásičem a příslušenstvím ATT. Může být napojen až na 5 hlásičů (5x LED).

na skladě

2 799 Kč

NGT - Set Hlásičů 2+1 VS + 4x Snag Bars ZDARMA!

NGT - Set Hlásičů 2+1 VS + 4x Snag Bars ZDARMA!

Set Hlásičů 2 NGT +1 VS + 4x Snag Bars ZDARMA! nabízí regulaci hlasitosti a tónu, taktéž je každý z hlásičů vybaven jednou barevnou (modrá, červená) záběrovou a paměťovou diodou.

na skladě

1 499 Kč

Výhodné sety
Produkt video
Novinka 2019

JRC - Sada Signalizátorů Radar CX Purpurová Set 3+1+3x Swingery ZDARMA! (Special Edition)

JRC - Sada Signalizátorů Radar CX Purpurová Set 3+1+3x Swingery ZDARMA! (Special Edition)

Speciální Edice purpurových signalizátorů s příposlechem JRC Radar CX a swingerů Kurve Slim. Vlastnosti signalizačních systémů těch nejvyšších tříd.

na skladě

5 979 Kč

Novinka 2019

GIANTS FISHING - Sada hlásičů Wireless Set TX2

GIANTS FISHING - Sada hlásičů Wireless Set TX2

Velmi elegantní hlásiče záběru Giants Fishing Wireless Set TX2, které jsou napájeny 9V baterií a dodávány s bezdrátovým přijímačem záběru s dosahem až 150m.

na skladě

2 099 Kč

DELPHIN - Příposlech DIVER

DELPHIN - Příposlech DIVER

Velice kvalitní příposlech Delphin DIVER má napájení 3ks bateriemi typu AAA. Možnost nastavení 1 tónu signalizace a 5 úrovní hlasitosti.

na skladě

802 Kč 722 Kč

GIANTS FISHING - Sada hlásičů DFX Carp set + 3ks stabilizačních uší

GIANTS FISHING - Sada hlásičů DFX Carp set + 3ks stabilizačních uší

Sada hlásičů Giants Fishing DFX Carp set + 3ks stabilizačních uší. Bezdrátová sada je voděodolná s minimálním dosahem příjmu příposlechu 200 metrů.

na skladě

2 799 Kč 2 499 Kč

Novinka 2019

Akce 1+1

Výhodné sety

Výprodej

Nejlepší cena

Doporučujeme

Produkt video

Výrobci

Provozovatel webu, Miroslav Jahelka, se sídlem Cihlářská 316, Chrastava, 463 31, IČ: 42136083, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím