Počet dílů prutu 2
Délka prutu (kategorie) 0-200cm
Vrhací zátěž (kategorie) do 200g

Dětský set Volžanka + Vlasec ZDARMA!

Zvýhodněný set rybářského prutu Volžanka Gorynyč s navijákem Volžanka Fortuna 3000 s přední brzdou.

Výborné odhozové vlastnosti Stalkeru v souladu s fantastickou citlivostí dávají rybáři možnost poslat nástrahu "za horizont" a přesně odlišit záběr dravce od úderů o drobné kamínky.

Rybářský prut Volžanka Gorynyč 1,8m 200g 2 díly

Série velmi zajímavých, dostupných a hlavně, univerzálních prutů. Speciální, vysoce modulární skleněný kompozit se superplastickým pojivem zajistily prutu GORYNYČ minimální váhu, vysokou pevnost a pružnost. Zní to neuvěřitelně, ale po vybavení prutu pro přívlač nebo na položenou, je možné s nimi se stejnou lehkostí hodit rybě "pod nos" rotačky - nulky, ale i krmítko s váhou do 100 g! Velmi zábavný je lov okouna s GORYNYČEM z lodi na vertikální přívlač se zimními nástrahami. Konstrukce a rozmístění oček SIC umožňuje použití prakticky jakéhokoliv typu navijáku a vlasců. Blank má jasnou, "citronovou" žlutou barvu a je dobře viditelný za každých podmínek. Pohodlné sedlo navijáku a dělená rukojeť z pevného EVA jsou dodatečným komfortem.

Naviják Volžanka Fortuna 3000 s přední brzdou

Naviják s přední brzdou Volžanka FORTUNA

Série jednoduchých navijáků pro lov menších ryb na matchové, bolonézové a pickerové pruty. Všechny vlastnosti dělají z tohoto modelu lídra v segmentu levných navijáků. 

Součástí setu je i návin vlasce ZDARMA.

 

Novinka 2017

Akce 1+1

Výhodné sety

Výprodej

Doporučujeme

Produkt video

Výrobci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku