Signalizátor Delphin Memory 9V AKCE 1+1

Signalizátor Delphin Memory inspirovaný mega úspěšnou sadou Optimo, která si získala srdce mnohých rybářů po celé Evropě. Nyní v akci, kdy při koupi dvou kusů získáte zvýhodněnou cenu.

Do signalizátoru Delphin MEMORY jsme aplikovali všechny oblíbené funkce, mezi kterými jednoznačně kraluje paměť. Tato funkce u samostatných signalizátorů není běžná, a proto tento produkt nese název Memory. Zapamatuje si totiž všechny vaše nastavení i po vypnutí či výměně baterií.
Volit můžete mezi denním a nočním režimem (s poziční diodou). Nastavit citlivost (S), hlasitost (V) a i samotný tón (T). Tlačítko (R) zabezpečí vypnutí signalizace na 20 sekund, což bohatě postačí při instalaci signalizátoru na lovné místo. Samozřejmostí je signalizace zpětného záběru.

Hlásič disponuje i odnímatelnými Snag gears a má vstup pro napájení světelných signalizátorů. Samotný hlásič je napájený 9V baterií, která zaručí dlouhou provozní dobu!

Specialitou Delphin MEMORY jsou elektrické obvody zalité živicí. Díky tomu vás nezklame ani v prudkých deštích. Delphin MEMORY je bezchybným parťákem, který nezklame!

Signalizátor Delphin Memory 9V

Parametry signalizátoru Delphin Memory 9V

  • I po vypnutí si pamatuje předchozí nastavení
  • Denní a noční režim
  • Nastavení tónu, hlasitosti, citlivosti
  • Signalizace zpětného záběru
  • Možnost vypnutí signalizace na 20 sekund
  • Vodě odolný
  • Napájený 9V baterií
  • Koupíte také samostatně 1ks

Mohlo by Vás zajímat:

GIANTS FISHING - Sada hlásičů DFX Carp set + 2ks stabilizačních uší

GIANTS FISHING - Sada hlásičů DFX Carp set + 2ks stabilizačních uší

Sada hlásičů Giants Fishing DFX Carp set + 2ks stabilizačních uší pod hlásič záběru. Sada je voděodolná s minimálním dosahem příjmu příposlechu 200 metrů.

na skladě

2 199 Kč 1 899 Kč

Akce 1+1

SPORTS - Signalizátor Fanatic Camou AKCE 1+1

SPORTS - Signalizátor Fanatic Camou AKCE 1+1

Signalizátor záběru v maskovací barvě. Elektronický signalizátor s nastavením hlasitosti a tónu s možností připojení elektrického swingeru.

na skladě

414 Kč 369 Kč

Doporučujeme

SPORTS - Signalizátory s příposlechem LuXlite 3+1 s funkcí proti krádeži prutů

SPORTS - Signalizátory s příposlechem LuXlite 3+1 s funkcí proti krádeži prutů

Signalizátory s příposlechem LuXlite s funkcí proti krádeži prutů a s dalšími ověřenými funkcemi zaručí spokojený rybolov během celého roku.

na skladě

3 402 Kč 3 276 Kč

Dostupné 4 varianty

DELPHIN - Signalizátor BRITON

DELPHIN - Signalizátor BRITON

Nadčasový design, odolnost proti vlhkosti, podsvícení rolničky, signalizace padáku, dosah přes 200m, uložení nastavení v paměti a další funkce navíc.

na skladě

846 Kč 761 Kč

FOX - Sada Hlásičů Micron MX 2+1

FOX - Sada Hlásičů Micron MX 2+1

Sada kvalitních hlásičů s příposlechem Fox Micron MX 2+1. Vysoce viditelné 4mm multi-barevné LED diody, výstup pro zapojení svítícího swingeru.

na skladě

6 240 Kč

SPORTS - Feeder Set 3F

SPORTS - Feeder Set 3F

Feederový Set 3F v jednom balení elektronický signalizátor na špičku, držák na prut - vidlička a podpěrka - feederová hrazda.

na skladě

229 Kč

Novinka 2019

Akce 1+1

Výhodné sety

Výprodej

Nejlepší cena

Doporučujeme

Produkt video

Výrobci

Provozovatel webu, Miroslav Jahelka, se sídlem Cihlářská 316, Chrastava, 463 31, IČ: 42136083, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím