Počet dílů prutu 2
Délka prutu (kategorie) 351-400cm
Vrhací zátěž (kategorie) do 70g

Zvýhodněný set prutu s navijákem pro lov kaprů + 1kg boilies ZDARMA

Zvýhodněný set dvoudílného rybářského kaprového prutu Armada Carp BlackWay 3,6m 3lb s navijákem Delphin Odysea 10000 a 1kg Boilies Protein line chobotnice - játra od Carp Inferno ZDARMA! Výhodný set pro lov kaprů.

Kaprový rybářský prut Delphin Armada Carp BlackWay 3,6m 3lb 2 díly

Prut, který vyčnívá z řady svojí nespornou vyvážeností použitých elementů. Nádherný, matný, plně parabolický celo karbonový blank s 3D strukturou, korková rukojeť, zlaté detaily a špičkové vlastnosti. Prut ideální na zarostlé břehy řek, ale i pro současný urban fishing. Prut, který vám dodá pocit radosti v každý jeden okamžik, kdy ho budete mít v ruce. Prut, se kterým si dokonale vychutnáte menšího kapříka, ale i kapitálního šupináče! To je Delphin ARMADA BW!

Délka prutu 3,6m, Vrhací zátěž 70g, Testovací křivka 3,00lb, Hmotnost prutu 360g, Počet dílů prutu 2ks, Transportní délka 185cm, Počet oček 6ks

Rybářský naviják Delphin Odysea 10000 s přední brzdou

Naviják Delphin ODYSEA je masivním navijákem s velkokapacitní kovovou cívkou. Na jedno otočení kličky, dokáže ODYSEA navinout přes 1m vlasce či šňůry. Je předurčen pro lov na větší vzdálenosti. ODYSEA je osazena „Power Drag“ brzdou, která dokáže zcela zabrzdit cívku na jedno pootočení vrchní brzdy.

Velikost cívky 100, Počet ložisek 6+1, Převod 4,6:1, Hmotnost navijáku 585g

Boilies CARP INFERNO - Protein line chobotnice - játra

Boilies chobotnice - játra je složeno z vysokoproteinovových atraktorů. Špička na našem i evropském trhu. Absolutně neodolatelné boilies fungující vždy a všude!!! Exklusivní a originální!!!

Jak vybrat rybářský prut

Novinka 2019

Akce 1+1

Výhodné sety

Nejlepší cena

Doporučujeme

Produkt video

Výrobci

Provozovatel webu, Miroslav Jahelka, se sídlem Cihlářská 316, Chrastava, 463 31, IČ: 42136083, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím