Hmotnost prutu 315 g
Počet dílů prutu 3
Počet oček 6 ks
Testovací křivka (lb) 2,75
Délka prutu (kategorie) 351-400cm
Délka prutu (cm) 360
Transportní délka (cm) 125
Vrhací zátěž (kategorie) do 60g

Rybářský kaprový prut Delphin Etna II Next Generation 3,6m 2,75lb 3 díly v AKCI 1+1

Připravili jsme pro Vás nabídku, která se neodmítá!

Bestseller mezi kaprovými rybářskými pruty Delphin Etna II Next Gen v setu 1+1. 

Velmi populární druhá řada kaprových prutů ETNA s označením NEXT GENERATION od výrobce Delphin symbolizující úplně novou etapu tohoto bestselleru, který si oblíbili za 5 let prodeje desítky tisíc rybářů napříč celou Evropou.

Do vývoje těchto prutů byly vloženy veškeré poznatky a dlouholeté zkušenosti, které tento prut pozdvihly na novou úroveň. Při projektování blanku jsme jako základ použili kónus předcházející verze, který svými vlastnostmi imponoval kapraře již od začátku. Navrhnut je tedy tak, aby při přetížení největší zátěž přecházela na spodní třetinu prutu a nejnižší právě na tu vrchní část. Tím umožňuje tlumení extrémních výpadů kapra, ale i využití maximální mrštné síly při nahazování. Blank je příjemně tenký s plně parabolickou akcí. A to je důvod bezkonkurenčního úspěchu první generace.

Ponechali jsme tmavou vínovou barvu jako charakteristický znak. Nyní je doplněná novým, námi speciálně navrhnutým opletem blanku, který nahradil původní vzor kostek. Pro možnost dalekých hodů jsme osadili blank velkými nejkvalitnějšími #50 SiC očkami (všechny 360cm mimo 2,75lbs) dané modelové řady!

Další změnou je pokrytí trnových spojek prutu extra vrstvou carbonu, který ještě více posiluje spoje, díky svojí flexibilitě však tyto spoje nezpůsobují tuhost při ohybu, což je nespornou výhodou. Úplně nová je i rukojeť prutu, která si prošla zásadními změnami z hlediska ergonomie. Dělená pěnová rukojeť v oblasti sedla má nyní nový tvar a vytištěné logo ETNA. Také ukončení rukojeti je pojato moderně díky rozšiřující se „hrušce“ na jejím konci.

Celkově tak s novou grafikou Etna vytváří dojem dokonale sladěného celku, jehož jediným nedostatkem je to, že ho ještě nemáte ve svojí rybářské výbavě.

Průměr blanku nad rukojetí: 13,5mm
Rukojeť: dělená EVA pěna
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 66cm

Mohlo by Vás zajímat:

Dostupných 6 variant

SPORTEX - Prut Specimen NXT Carp

SPORTEX - Prut Specimen NXT Carp

Dvoudílný Kaprový prut Sportex Specimen NXT Carp délky 10 až 13 stop s vrhacími zátěžemi od 2,75lbs do 3,5lbs. Pro ty, kteří chtějí mít ve výbavě to nejlepší.

podle variant

5 399 Kčod 5 199 Kč

Novinka 2018

Akce 1+1

Výhodné sety

Výprodej

Doporučujeme

Produkt video

Výrobci

Provozovatel webu, Miroslav Jahelka, se sídlem Cihlářská 316, Chrastava, 463 31, IČ: 42136083, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím