1. letní soutěž s Rájem rybářů

BIVAK MIKADO ZDARMA!

Nákupem libovolného zboží v našem e-shopu v minimální hodnotě 750,- Kč se automaticky zařadíte do slosování, které proběhne 31. července 2017. Hlavní a jedinou cenou 1. letní soutěže ráje rybářů je bivak Mikado Premium Fine Liner!

 

 

Bivak Mikado Premium Fine Liner byl navrhnut tak, aby Vaše rybaření bylo příjemné za každého počasí a v jakýchkoliv podmínkách terénu.

Výrazný přesah střechy zajišťuje ochranu před deštěm i sněhem a umožňuje uložení části výbavy mimo bivak. Skvělou stabilitu bivaku zajišťují zesílené tyče a speciální "protibouřková" konstrukce.


Inovačním prvkem rozlišování Fine Liner’ od ostatních bivaků na trhu, jsou dvě odnímatelná plastová okna v zadní části. Bivak je nabízen se silnou podložkou (lze oddělit). Bivak má mnoho praktických doplňků jako jsou úchyty na pruty, úchyty na světlo, kapsy apod. Jedná se o velký a stabilní bivak pro náročné uživatele!

Novinka 2018

Akce 1+1

Výhodné sety

Výprodej

Doporučujeme

Produkt video

Výrobci

Provozovatel webu, Miroslav Jahelka, se sídlem Cihlářská 316, Chrastava, 463 31, IČ: 42136083, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím